Dezinfekce Trutnov

Dezinfekci provádíme nejen v Trutnově.

Dezinfekcí nazýváme opatření vedoucí k usmrcení a eliminaci škodlivých mikroorganismů, choroboplodných zárodků, plísní a dalších alergenů. Dezinfekční prostředky jsou chemické nebo fyzikální (UV záření, vysoké teploty) látky, které vyvolávají změny nepříznivé pro trvalé přežití a výskyt všech škodlivých mikroorganismů.

Jsme schopni zlikvidovat všechny druhy plísní, které se ve Vašich prostorech vyskytují. Plísně se obvykle vyskytují tam, kde dochází ke zvýšenému srážení par, nebo na velmi chladných zdech. Jsou to zejména zdi kolem oken, rohy místností, případně špatně odvětrané zdi za nábytkem. V prostorech, kde došlo k vytvoření viditelného prorůstání plísní na vnější malbu, je třeba okamžitě zasáhnout ještě před kontaminací další povrchů a místností. Máme letité zkušenosti s likvidací plísní, proto Vám rádi poradíme a pomůžeme.

Dezinfekce po zemřelých osobách.

Nabízíme také službu dezinfekce po zemřelých osobách včetně odstranění zápachu. Desinfekcí se zbavíme příčiny a škodlivých mikroorganismů, k čemuž využíváme profesionální přípravky a postřiky, které prostor trvale vyčistí a vše neutralizují. Chápeme, že tato situace není pro Vás jednoduchá ani příjemná. Proto Vám nabízíme osobní a profesionální přístup v řešení této situace.

Dezinfekci provádíme ve většině měst a vesnic Královéhradeckého kraje, jako jsou například: Dvůr Králové nad Labem, Jaroměř, Hořice, Jičín, Semily, Vrchlabí, Jilemnice,..