Hubení vos

Jste na vosy a sršně alergičtí? Máte vosí hnízdo na půdě ve špatně přístupných prostorech? Netroufáte si na vosí hnízdo sami? Neváhejte a kontaktujte nás. Máme s tím letité zkušenosti. Mějte však na paměti, že  likvidace vosích a sršních hnízd je povolena pouze v případě ohrožení lidí (ne ve volné přírodě).

Na trhu je mnoho přípravků na hubení hmyzu, ne vždy však zaberou a vosy opravdu usmrtí. Leckdy je jen podráždí a vy vyváznete v lepším případě s několika štípanci. I proto je lépe svěřit tuto práci profesionálovi. V naší firmě používáme osvědčené a profesionální přípravky, které smí používat jen oprávněné osoby. V neposlední řadě máme i to správné ochranné oblečení, abychom v případě agresivita vos nebo sršňů nedostali bolestivé štípance.

Dezinsekci vosích hnízd obvykle provádíme odpoledních až večerních hodinách, kdy jsou vosy méně aktivní – aktivita tohoto hmyzu roste s teplotou, v případě špatného počasí venku je možné provést likvidaci po domluvě i během dne.  Hubení a likvidaci vosích hnízd provádíme i ve špatně přístupných prostorách a ve výškách.