Hubení štěnic

Divíte se, že jste ráno pokousaní? Máte štípance jako od blechy? Možná jste si přivezli z dovolené nebo se starším kouskem židle nebo gauče štěnice. Co s tím?

Vyhubit a zlikvidovat štěnice není pro odborníka žádný velký problém. Nejúčinnější je kombinace mechanické likvidace, insekticidního postřiku a horké páry. Ve výjimečných případech je potřeba použít i dýmovnici.

K mechanické likvidaci štěnic je zapotřebí najít všechna hnízda štěnic s vysokým počtem jedinců a poté tato ložiska vysát a zabít zbylé jedince. Na tato místa, pak podle potřeby aplikujeme horkou páru, která tato místa od štěnic vyčistí důkladně.

Jelikož se štěnice velmi rychle množí a jsou odolné proti obyčejným a běžným chemickým přípravkům na hubení hmyzu používáme v naší firmě profesionální insekticidní přípravky. Tímto přípravkem ošetříme celý byt vč. podlah, stěn a stropů. Po zaschnutí tohoto přípravku je možné prostory domova využívat. Náš postřik je zcela neškodný, jak pro lidi a děti, tak pro všechny domácí mazlíčky.

Protože štěnice vydrží bez jídla i několik měsíců je potřeba tento postřik minimálně jednou zopakovat přibližně za měsíc. V některých výjimečných případech velkého zamoření je potřeba postřik a mechanické hubení opakovat třikrát.