Dezinsekce Jičín

Obtěžuje Vás hmyz?

Znepříjemňují Vám život švábi, mravenci, mouchy, vosy, rusi , komáři nebo štěnice? Hmyz a jiní členovci přenáší mnoho chorob jako jsou střevní problémy a způsobují alergie, škodí na potravinách a výrobcích zejména v potravinářském provozu (pekárny, cukrárny,pivovary..). Nejsou však žádným příjemným společníkem ani v ubytovacích zařízeních (hotelech, ubytovnách či chatkách) nebo doma a na chalupě. Vosí nebo sršní hnízdo na terase nepotěší asi nikoho.

Řešením je dezinsekce, která hubí hmyz a ostatní nezvané lezoucí společníky.

Hubíme veškerý hmyz jako jsou: rybenky, cvrčci, švábovití (švábi a rusi), pisivky, mouchy, mravenci rodu Lasius, mravenec faraón, čmelík kuří, roztoč prachový, klíšťata, vši, štěnice postelní, komáři, blechy, vosy, sršni, roztoči, zavíječi, octomilky, brouci (pilous, lesák, potemník, zrnokaz, červotoč spížní, červotoč tabákový, moli).

Pro úspěšnou likvidaci je potřeba provádět dezinsekci pravidelně a opakovaně. Nabízíme Vám profesionální přístup a mnohaleté zkušenosti. Na základě našich zkušeností a znalostí Vám nabídneme optimální řešení Vašeho problému s hmyzem, tak aby vyhoval nejen z hlediska účinnosti a rychlosti dezinsekce, ale i Vaší peněžence.

Všechny tyto škůdce pro Vás hubíme nejenom v Jičíně a okolí, ale i v mnoha městech Královéhradeckého kraje, jako jsou například: Semily, Nová Paka, Jilemnice, Vrchlabí, Lomnice nad Popelkou, Hořice, Ostroměř, Sobotka,..